Мінфін

Конференція «Жити на відсотки»: Дізнайтеся все про інвестування

30 жовтня у Києві відбудеться масштабна подія - «Мінфін» проведе велику конференцію «Жити на відсотки». Ми зберемо для вас в одному місці фінансистів, інвесторів, відомих бізнесменів та лідерів думок. Вони поділяться унікальним досвідом і розкажуть, як почати інвестувати і куди вигідно вкладати заощадження. Справжні гуру ринку розповідатимуть про свої перемоги і невдачі, та про те, як досягли успіху.
Під час заходу працюватиме ярмарок інвестиційних пропозицій для роздрібних інвесторів. Там можна буде підібрати проєкт до душі, відкрити рахунок і навіть вкласти гроші.

На конференції кожен зможе почерпнути щось нове. Тим, хто дотримується консервативних стратегій, розповімо про інвестиції в держоблігації, ETF і нерухомість. Інвестори, які не бояться ризикувати, дізнаються більше про криптовалюти.

Велику програму ми розділили на декілька напрямків.
Спеціальний гість конференції – Маргулан Сейсембаєв, Засновник освітньої платформи margulan.info. Керуючий партнер Фонду Asadel Partners. Входить до 50 найвпливовіших бізнесменів - 2020 - Forbes Казахстан (21 місце)
Вперше ви зможете зустрітися особисто з аналітиками «Мінфіну» - Олексієм Козирєвим і Михайлом Федоровим, чиї статті ви читаєте на сайті і дивитесь сюжети в Youtube. Вони дадуть відповідь на будь-які питання - від прогнозу щодо курсів валют до вибору акцій компаній для купівлі.
Маргулан Сейсембаєв
Олексій Козирєв
Михайло Федоров

Як почати інвестувати

Наприклад, мона витратити час на те, щоб осягнути науку інвестування, змусити ваші заощадження працювати, стати фінансово-незалежним і отримати впевненість у завтрашньому дні.

Під час конференції відомі фінансисти, банкіри, інвестори розкажуть:
з якими підводними каменями і помилкам найчастіше стикаються інвестори-початківці: чого точно не варто робити;
як обрати інструменти інвестування та скласти свій власний інвестиційний портфель, якщо ви не схильні до ризику;
навіщо взагалі інвестувати. І як зрозуміти, який ви інвестор;
наскільки широко доцільно диверсифікувати портфель;
як обрати брокера, відкрити рахунок, що робити, щоб комісії брокера не «з'їли» ваш прибуток;
«Час – найбільш невідновлюваний ресурс з усіх, що доступні для людини. На жаль, його неможливо покласти в банк і жити на відсотки. Але ним можна розумно розпорядитися, щоб забезпечити собі гідне майбутнє», — вважає легендарний інвестор Воррен Баффет.

Інструменти приватного інвестора

«Скільки ви знаєте мільйонерів, які стали багатими, інвестуючи в банківські депозити? Отож-бо!», — нагадує американський економіст Роберт Аллен.
Світ інвестицій - набагато ширший за депозити. І сьогодні в українських інвесторів є доступ до безлічі інших інструментів.

Наші спікери розкажуть:
як приватному інвесторові торгувати на світових фондових біржах;
про популярні інвестиційні фонди та як на них заробити;
про державні, корпоративні та єврооблігації. Порівняння доходу і ризику;
про платформи для придбання землі, нерухомості;
про інвестиції в криптовалюту: як купити, продати, обміняти, вивести;
Про недержавні пенсійні фонди. Чи можна їх назвати реальним шансом на гідну пенсію? Що несе пенсійна реформа українцям.
Що потрібно знати, щоб не втратити гроші
«Якщо вам важко уявити, що ви можете отримати 20% збитків, торгуючи на фінансових ринках, то ви не повинні торгувати взагалі», — стверджує відомий інвестор і колишній генеральний директор The Vanguard Group Джон Богл.
Звичайно, підготуватися потрібно до будь-якого сценарію. І все ж, є важливі речі, знаючи які, ви зможете уникнути помилок.

На конференції ви дізнаєтесь:
що робити, коли ринок падає, як хеджувати ризики, вивести гроші, задекларувати дохід, уникнути подвійного оподаткування;
як правильно обрати об'єкт нерухомості для інвестування. Як перевірити забудовника і що робити, якщо щось пішло не так;
все про інвестиції в землю в Україні: особливості, обмеження та як їх обійти;
що таке податкова амністія і чи варто брати в ній участь;
які податки повинні платити інвестори. Який відсоток від доходу треба віддавати державі і як заповнити податкову декларацію. Яка відповідальність загрожує за ухилення від податків.

Філософія успішних інвесторів

Відомі фінансисти та бізнесмени поділяться своїми історіями і дадуть рекомендації, які допоможуть досягти успіху.

На конференції виступатимуть:

Маргулан Сейсембаєв — Засновник освітньої платформи margulan.info. Керуючий партнер фонду Asadel Partners, інвестор, мандрівник, громадський діяч. Акціонер більше 20 компаній. Меценат, філантроп. Входить в 50 найвпливовіших бізнесменів - 2020 - Forbes Казахстан (21 місце)
Костянтин Вайсман — CEO Fintech Treeum.
Має більш ніж 17-річний менеджерський досвід у сфері надання фінансових послуг.

Ексголова правління ВТБ Банку та ПУМБ.

До роботи в «Першому Українському Міжнародному Банку» був першим віцепрезидентом зі стратегії та фінансів одного з найбільших російських приватних диверсифікованих фінансових холдингів, а також генеральним директором і фінансовим директором двох комерційних банків Росії.
Андрій Федоров — батько найвідоміших українських брендів. Він вміє не просто створювати історії брендів, але й вселяти в них емоції. З рук Федорова вийшли «Хортиця», «Нова пошта», «Ощадбанк», OLX, «Готово!, «ПУМБ», Casta, електронний сервіс державних послуг «Дія» тощо.
Кір Горшков — інвестор, підприємець, продюсер. Автор курсу «Гроші 5.7» про сучасну фінансову культуру та основи інвестування. Один із перших інвесторів Додо Піца (найбільша мережа піцерій у РФ), CourseYard тощо.
Ігор Перція — Партнер фонду TA Ventures. У його «колекції» понад 130 інвестицій в стартапи у всьому світі. Ігор керує закритим клубом ангельських інвесторів iclub.vc., є засновником телеграм-каналу про інвестиції. На одній роботі шукає перспективні стартапи з України та СНД, допомагає їм вибудовувати маркетинг та продажі. На іншій - ділиться інвестиційними ідеями з членами клубу, серед яких є учасники першої сотні українського Forbes.
У другій половині 2020 року ICLUB відкрив філії у Білорусі і Казахстані, на черзі - Дубай та Кіпр.
Ерік Найман — економіст, фінансовий аналітик, автор 5 книг з інвестування. Засновник і керуючий партнер інвестиційної компанії HUG'S. Входить до складу Ради з питань економічного розвитку України з 8 квітня 2020 року. Має понад 25 років досвіду в інвестуванні та управлінні активами, декілька разів визнавався одним із найвпливовіших фінансистів України.
Василь Матій — інвестиційний консультант, практик, керуючий активами 1st Family Office, один із засновників руху FIRE (Financial Independence, Retire Early) в Україні. Василь є співвласником спільноти менторів та наставників BOARD, лектором Київської школи економіки, послом молодіжного руху FIRE в Україні.
Олексій Козирєв — фінансовий експерт Minfin.com.ua. Стаж роботи в банківській системі понад 23 років. Із них 21 рік - на керівних посадах: від керівника кредитного відділу і скарбника до заступника голови правління банку.
Олена Малєнкова — керуючий партнер у KDU Realty Group. Аналітик, інвест-консультант, фахівець із операцій з нерухомістю з 25-річним досвідом на ринку. Закрила понад 1 000 угод і провела понад 10 000 переговорів у сфері елітної житлової та комерційної нерухомості.
Віктор Рогожа — голова правління КС «НОЦ». Загальний стаж роботи у фінансовій та банківській сфері - 27 років, в тому числі, на керівних посадах - 22 роки. У минулому - SFO IdeaBank.
Володимир Гаркуша — керуючий партнер K.A.C. Group, генеральний директор аудиторської фірми «Київська Аудиторська Служба».
Аудитор, адвокат, консультант із податків та зборів, фахівець з цінних паперів.
Михайло Рітчер — Керуючий активами, інвестор, співзасновник компанії "WOTAN"
Григорій Овчаренко — керуючий активами групи ICU. Григорій понад 20 років працює на керівних посадах в інвестиційній та маркетинговій галузі. До роботи в ICU він посідав посади генерального директора ОТП Капітал і члена Ради ОТП Пенсія. З 2007 до 2010 очолював компанію з управління активами Сократ, яка була визнана журналом Euromoney кращою компанією з управління активами в Україні у 2008 році.
Михайло Федоров — аналітик із фінансових ринків, блогер, трейдер. Понад 16 років працює на фінансових ринках. Має сотні публікацій в ЗМІ на інвестиційну та фінансову тематики. Автор і ведучий популярних рубрик YouTube каналу «Мінфіну» - «Жити на відсотки» та «Інвестиції для початківців. Як почати інвестувати з нуля».
Богдан Яськів — старший партнер TOTUM LF, к.ю.н., адвокат. Експерт у земельному та аграрному праві. Керівник практики «Земельне & Аграрне право» в TOTUM LF. Голова комітету з земельного права Асоціації Адвокатів України (ААУ). Адвокат року (2018 і 2019) за версією Асоціації адвокатів України в номінації «Земельне право».
Сергій Кравецький — СЕО компанії WOTAN, Голова Наглядової Ради «Корпоративний Інвестиційний Фонд АВІСТАР 2», інвестор, керуючий активами
Олександр Куліков — заступник голови ради ПАРД. З 2005 року працює на фондовому ринку України. До серпня 2021 був СЕО групи Універ.
Дмитро Карпіловський — автор та засновник компанії «УкрІнвестКлуб».
Ольга Бондаренко — Голова ради НПФ "Взаємодопомога" та ВНПФ "ГАРАНТ-ПЕНСІЯ", адміністратором яких є "Ліга Пенсія"
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
Pochayna Event Hall, проспект Степана Бандери, 23, Київ
Хочете дізнатися, як інвестувати і жити на відсотки, - реєструйтеся

© 2008-2020 ТОВ "МiнфiнМедiа". Код ЕГРПОУ: 35506859
Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки з гіперпосиланням виду: www.minfin.com.ua
Телефон: (044) 392-47-40
Дзвінок в межах території України з усіх номерів операторів мобільного та міського зв'язку за тарифами операторів
Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 09:00 до 18:00
Юридична адреса: Україна, Київ, Вадима Гетьмана, 1-Б, 3 поверх